Tynki strukturalne – piękne efekty dekoracyjny na ścianie

Oryginalne dekoracyjne ściany w sypialni
Dekoracja ściany w sypialni – Modne dekoracje ścienne do sypialni
19 lipca 2016
Tynk dekoracyjny Beton do salonu
Tynk ozdobny imitujący beton
25 sierpnia 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Dekoracje ścienne z tynkami MAGNAT Style

Wykańczając czy remontując wnętrza swojego domu lub mieszkania możesz nadać ścianom dowolną fakturę, która będzie pasować  do aranżacji i podkreślać jej urok. W zależności od własnych upodobań wybierając tynki strukturalne MAGNAT a w prosty i szybki sposób wykonasz ciekawą fakturę na ścianie, która nada pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu.

W szerokiej ofercie tynków dekoracyjnych MAGNAT Style z powodzeniem znajdziesz taką masę, która będzie idealnie pasowała do twojego wymarzonego wnętrza. Efekt dekoracyjny zależy od rodzaju tynku – możesz postawić na chłodny, surowy Beton lub ozdobić ścianę Stiukiem Perłowym lub Stiukiem Weneckim, które nadadzą wnętrzu subtelne piękno.

Farby dekoracyjne MAGNAT do wnętrz

Do ciepłych, przytulnych i słonecznych wnętrz doskonale nadają się tynki strukturalne tworzące powierzchnie imitujące marmur lub delikatnie połyskujące. Świetnym pomysłem jest ozdobienie ściany masą dekoracyjną Stiuk Perłowy – uzyskana dzięki niej powłoka będzie subtelnie odbijać światło, dzięki czemu pokój stanie się optycznie większy i zdecydowanie bardziej przytulny.

Nowoczesny tynk betonowy w salonie

Oryginalną satynową poświatę uzyskasz również nakładając na ścianę tynk Perla Sabbia w wybranym kolorze. To doskonały sposób na nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru i stworzenia przyjemnego klimatu.

Sprawdź cenę STIUKU PERŁOWEGO MAGNAT»

Stiuk Perłowy MAGNAT na ścianie w salonie

Decydując się na zdobienie ściany weź pod uwagę:

  • Stiuk Perłowy, jeśli chcesz uzyskać powłokę o szlachetnym satynowym połysku,
  • Beton – idealny do nowoczesnych industrialnych wnętrz,
  • Stiuk Wenecki, dzięki któremu uzyskasz imitację marmuru,
  • Pergameno, jeśli podoba ci się efekt „zmiętego papieru” i przestrzenne wzory z fałdami.

Pamiętaj, że strukturę dekoracyjną na ścianie możesz mieć w dowolnym kolorze – wystarczy, że do wybranego tynku strukturalnego dodasz Pigment Barwiący MAGNAT o wybranym odcieniu.

Tynki strukturalne – ozdobne efekty na ścianie w modnych wnętrzach

Współczesne, modnie zaaranżowane wnętrza w większości przypadków mają piękne dekoracyjne ściany z ozdobnymi efektami. Architekci i projektanci coraz częściej stawiają na oryginalne struktury na ścianach, odchodząc od ich malowania zwykłymi farbami. Gładkie ściany stanowią teraz jedynie uzupełnienie aranżacji a ich powierzchnia ma podkreślać niebanalną urodę dekoracyjnych faktur ściennych.

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE»

Urządzając dom i aranżując jego pomieszczenia pamiętaj, że ich ściany muszą tworzyć spójną całość. Aby wnętrze zachwycało wyjątkową urodą zadbaj o niebanalne, oryginalne dekoracje, odpowiedni dobór kolorów i – co najważniejsze – zachowaj umiar, gdyż nadmiar elementów ozdobnych zepsuje efekt.

Aranżacja salonu ze Stiukiem Weneckim na ścianie

Zobacz wszystkie TYNKI DO DEKORACJI ŚCIAN»

Zapisz