Stiuk perłowy do dekoracji ścian w salonie

Dekoracyjna ściana w pokoju dziewczynki
23 maja 2016
Oryginalny efekt zmiętego papieru na ścianie - Pergameno MAGNAT Style
Pergameno MAGNAT Style – efekt zmiętego papieru na ścianie
20 czerwca 2016
POKAŻ WSZYSTKIE

Stiuk perłowy do dekoracji ścian w salonie

Tynk ozdobny Stiuk Perłowy MAGNAT Style

Jeśli chcesz mieć oryginalnie i niebanalnie wyglądający salon użyj do jego wykończenia masy dekoracyjnej zamiast zwykłej farby. Dzięki tynkom strukturalnym MAGNAT Style szybko odmienisz wnętrze i nadasz mu niepowtarzalny charakter oraz modny i gustowny wygląd. Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania zastosuj w swoim salonie stiuk perłowy, dzięki któremu pokój stanie się pięknie rozświetlony i optycznie większy.

Sprawdź ceny struktur MAGNAT Style»

Delikatne, perłowe wypełniaczy farby strukturalnej Stiuk perłowy MAGNAT Style prezentują się rewelacyjnie zarówno w przestronnym, dużym salonie jak i mniejszym pomieszczeniu. Możesz połączyć go w dowolny sposób z innymi kolorami, gdyż stiuk perłowy dostępny jest aż w 16 wersjach kolorystycznych.

Dzięki Stiukowi Perłowemu MAGNAT Style stworzysz gustowną dekorację ścienną, która będzie idealnym tłem dla materiałów takich jak metal, stal, miedź czy szkło a nawet drewno, w związku z czym będziesz miał ogromne możliwości aranżacyjne i z powodzeniem urządzisz swój salon według najmodniejszych trendów.

Stiuk perłowy w nowoczesnym salonie

Stiuk Perłowy MAGNAT Style to wysokiej jakości tynk strukturalny do stosowania wewnątrz budynków. Z powodzeniem możesz ozdobić nim ściany:

  • salonu,
  • pokoju dziennego, sypialni i pokoju dziecięcego,
  • jadalni,
  • przedpokoju i holu,
  • biura czy gabinetu.

Masa strukturalna Stiuk Perłowy MAGNAT Style jest łatwa w użyciu i możesz wykonać dekoracyjny tynk na ścianie samodzielnie.

Sprawdź cenę Stiuku Perłowego MAGNAT Style»