Magnat Perla Sabbia – czuj się dobrze w swoim wnętrzu

Dekoracyjna ściana w salonie
Tynki dekoracyjne – najlepszy sposób na aranżację wnętrz
17 sierpnia 2017
Glinka Wenecka na ścianie w sypialni
Glinka wenecka aranżacje z pomysłem – Glinka wenecka kolory, które Cię zaskoczą
23 października 2017
POKAŻ WSZYSTKIE

Magnat Perla Sabbia – czuj się dobrze w swoim wnętrzu

Perłą Sabbia w dwóch kolorach

To, w jaki sposób zaprojektujemy mieszkanie i jakich kolorów ścian użyjemy, może mieć znaczący wpływ na naszą psychikę. Źle dobrany wystrój wnętrz czy kolorystyka, może się negatywnie odbić na naszym życiu osobistym, zawodowym czy naszym samopoczuciu w ogóle.

Dekoruj ściany i czuj się dobrze z Magnat Perla Sabbia

Ściany to duże i często kłopotliwe powierzchnie. Problem z nimi jest taki, że nie zawsze wiemy jak je udekorować. Puste, nieodpowiednio zagospodarowane „straszą”, a nie wszędzie możemy postawić meble czy zawiesić obraz. Możemy za to nanieść na ściany strukturę dekoracyjną. Dowolność jej zastosowania jest ogromna, świetnie wygląda zarówno na całej ścianie jak i jej fragmencie. Idealną strukturą ścienną będzie Perla Sabbia MAGNAT Style. Wprowadzi odrobinę luksusu do każdego wnętrza i poprawi tym samym samopoczucie każdego z nas.

Złota farba strukturalna na ścianie

Zobacz też MODNE POMYSŁY NA DEKORACJĘ ŚCIAN W KUCHNI http://dekoracje-scian.com.pl/modne-pomysly-na-dekoracje-scian-w-kuchni/

MAGNAT Style Perla Sabbia  – dlaczego warto?

Magnat Perla Sabbia daje efekt pięknej struktury piasku z perłowym połyskiem. Charakteryzuje się olśniewającą, satynową poświatą, która doda blasku każdemu pomieszczeniu. Złoty kolor ścian wniesie do naszego wnętrza odrobinę luksusu, a srebrna barwa zapewni dawkę chłodnej elegancji w nowoczesnym mieszkaniu.

Dekoracja ścienna Perla Sabbia  to strukturalna farba akrylowa o wysokiej wydajności. Litr farby wystarczy na zamalowanie 6 m² gładkiej powierzchni. Perla Sabbia może być stosowana na różnych powierzchniach: zagruntowanych powierzchni cementowych, cementowo-wapiennych, płyt gipsowo-kartonowych, gładzi gipsowych wewnątrz pomieszczeń. Do naniesienia struktury dekoracyjnej na ścianę wystarczy rękawica dekoracyjna lub płaski pędzel.

Dekoracyjna ściana w salonie

Sprawdź MAGNAT STYLE PERLA SABBIA https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Perla-Sabia/p/000000000096018342

Zapisz

Zapisz