Dekoracje ścian w kuchni – Trawertyn i beton na ścianę w kuchni

Beton na ścianie w salonie
Betonowa ściana – niebanalny sposób na aranżację wnętrze
6 czerwca 2017
Dekoracyjna ściana w salonie
Tynki dekoracyjne – najlepszy sposób na aranżację wnętrz
17 sierpnia 2017
POKAŻ WSZYSTKIE

Dekoracje ścian w kuchni – Trawertyn i beton na ścianę w kuchni

Tynk ozdobny na ścianie w kuchni

Chcesz wiedzieć czym i jak ozdobić ścianę w kuchni? Nie przekonują cię tapety czy panele szklane? Zobacz nasze propozycje na dekoracje ścian w kuchni– specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy najciekawsze sposoby na stworzenie modnej aranżacji wykorzystujące trawertyn i beton na ścianę w kuchni w roli głównej.

Dekoracyjna ściana w kuchni to sposób na wprowadzenie do wnętrza nutę nowoczesności. Może stanowić główny element wystroju lub być uzupełnieniem aranżacji.

Beton na ścianie w kuchni

Beton na ścianie w kuchni to propozycja dla osób lubiących chłodne, surowe wnętrza. Świetnie prezentuje się w otoczeniu mocnych kolorów – czerni lub czerwieni.

Tynk betonowy stosuje się głównie w minimalistycznych wnętrzach i aranżacjach w stylu industrialnym lub loftowym. Masa dekoracyjna Beton MAGNAT Style tworzy powłokę o podwyższonej odporności, którą łatwo utrzymać w czystości, co sprawia, że jest idealnym materiałem na dekoracje ścian w kuchni

Betonowa ściana w kuchni aranżacja

Sprawdź ceny TYNKÓW DEKORACYJNYCH MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Dekoracje ścian w kuchni? – Trawertyn w kuchni bez płytek

Kolejnym sposobem jak ozdobić ścianę w kuchni i stworzyć niebanalną aranżacje jest wykonanie ozdobnej ściany przy użyciu tynku ozdobnego Trawertyn, który odwzorowuje naturalny kamień z jego charakterystyczną strukturą. Świetnie prezentuje się zwłaszcza na detalach architektonicznych – murkach, kolumnach.

Dekoracje ścian w kuchni tynkiem ozdobnym to świetna alternatywa dla drogich płytek, dzięki której na trawertyn w kuchni możesz sobie pozwolić bez zbędnych wydatków. Dostępny jest w białym kolorze (niebarwionym), ale można go zabarwić powierzchniowo Lakierem Rustykalnym z dodatkiem dowolnego Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style.

Trawertyn w kuchni