Magnat Style Beton – poznaj opinie internetów

Magnat Style - trendy 2016
Farby strukturalne – Ciągle panujące trendy od 2016
22 marca 2016
Pokój nastolatka - jakie ściany?
Farba strukturalna w modnym pokoju nastolatka
30 marca 2016
POKAŻ WSZYSTKIE

Magnat Style Beton – poznaj opinie internetów

Beton - farba dekoracyjna

Rozważasz użycie farby strukturalnej beton podczas remontu swojego mieszkania? Chcesz, aby twój dom wpisywał się w najnowsze trendy zachwycając stylem i modnymi rozwiązaniami? Kusi cię, aby wykończyć chociaż jedną ścianę w swoim salonie modnym w tym sezonie tynkiem strukturalnym? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie opinii użytkowników najpopularniejszych forów internetowych, którzy przygodę z Magnat Style Beton mają już za sobą. Wszystkie cytaty pochodzą z forów internetowych, do których linki znajdują się tuż pod nimi – możesz w każdej chwili potwierdzić ich wiarygodność i przekonać się, że są to wypowiedzi prawdziwych użytkowników.

Beton - farba strukturalna

Magnat Style Beton – tynk do dekoracji ścian

„Świetny produkt do dekoracji i odmiany swojego wnętrza. Długo szukałam pomysłu na salon, zastanawiałam się jak stworzyć w nim fajny klimat. Dzięki Magnatowi Beton się to udało, nawet meble i dodatki łatwiej mi się dobierało.”

„Tynk Magnat Style Beton jest bardzo łatwy w stosowaniu, dlatego nie potrzeba żadnego fachowca do jego nałożenia.”

Źródło: www.ceneo.pl

„Super 🙂 Beton wygląda rewelacyjnie.”

„Wyszło wydajniej niż według zaleceń producenta – a beton wygląda czadowo.”

Źródło: www.opineo.pl

„Bardzo fajnie to wygląda. Moja przyjaciółka ma podobny beton, tylko że z Magnata i wygląda to obłędnie. O wiele lepiej niż surowy beton.”

„Betonowe ściany robią monumentalne wrażenie, poza tym dają efekt przestrzeni w mieszkaniu. Osobiście bardzo mi się podobają betonowe wstawki w domu, zwłaszcza w łazience i kuchni.”

Źródło: www.forumbudowlane.pl

Magnat Style - Beton

Sprawdź cenę Magnat Style Beton»

„Moja przyjaciółka ma taki beton na ścianie w holu, tylko z innej firmy chyba Magnata. Wygląda oryginalnie i nowocześnie, lecz dla mnie za surowo.”

„Beton z Magnata jest dobry. Kupowałem go w markecie budowlanym. Fajnie kryje i jest wydajny. Efekt super. Wnętrze fajnie wygląda.”

„A mam położony beton z Magnata i bardzo jestem zadowolony. Bardzo fajna struktura. Taka ściana pasuje do wnętrz z przewagą metalu, szkła czy surowego drewna. Tynk jest wydajny i nie znów tak bardzo drogi.”

Źródło: www.muratorplus.pl

„Farba strukturalna fajnie wygląda na wybranych fragmentach ściany. Magnat ma bardzo duży wybór. Na ich stronie można sobie wszystkie rodzaje pooglądać. Mnie też się podoba taki „beton” na ścianie. Przy nowoczesnym wystroju będzie fajnie wyglądał. A w wersji tańszej to można zastosować Śnieżkę specjalnie przeznaczoną do kuchni i łazienek.”

„Tak jak większość moich poprzedników, polecam coś z systemów dekoracyjnych Magnata. Poza tym śnieżka z teflonem jest dobra, można kupić kilka kolorów i pomalować w paski z użyciem taśmy malarskiej, można także skorzystać z jakiegoś szablonu, który ładnie oddzieliłby optycznie obie przestrzenie.”

„Ja w swojej kuchni zastosowałam farbę Magnat i jestem zadowolona, dobrze się zmywa i nic nie widać.”

„Mnie to podobałby się efekt betonu, farba strukturalna od Magnata. Może wy wolicie prawdziwy beton do okładania ścian? Myślę, że materiał nie jest tak ważny, liczy się efekt końcowy, współgranie z całą aranżacją no i oczywiście, przynajmniej w moim przypadku, wolałbym się liczyć z kosztami. :)”

„Super efekt betonu można znaleźć w nowej ofercie MAGNAT STYLE”

Źródło: forum.gazeta.pl

„Rewelacyjny beton ma Magnat. Ja mam akurat zrobiony na gładko. Ale Magnat ma na stronie różne techniki nakładania tej struktury, tak aby uzyskać pożądany efekt.”

Źródło: www.forumbudowlane.pl

Farba strukturalna Beton - odcienie

Zobacz inne farby strukturalne Magnat Style»