Farby strukturalne – Ciągle panujące trendy od 2016

Glinka wenecka Magnat - opinie
Glinka wenecka – poznaj opinie internetów
22 marca 2016
Beton - farba dekoracyjna
Magnat Style Beton – poznaj opinie internetów
22 marca 2016
POKAŻ WSZYSTKIE

Farby strukturalne – Ciągle panujące trendy od 2016

Magnat Style - trendy 2016

Rok 2016 przynosi ze sobą nowe, ciekawe rozwiązania aranżacyjne – planując remont domu poznaj nowe trendy, dzięki którym odświeżone przez ciebie pomieszczenia będą zachwycać nie tylko ciebie ale i twoich gości. Zobacz najciekawsze propozycje, zainspiruj się i odmień swój dom z najmodniejszymi strukturami Magnat.

Magnat Style beton – niepowtarzalny, modny efekt

Jednym z hitów w aranżacji pomieszczeń w tym roku jest z całą pewnością beton – dzięki farbie strukturalnej Magnat Style Beton uzyskasz niepowtarzalny i modny efekt. Stwórz oryginalną fakturę na ścianie, która idealnie będzie pasować do mieszkania utrzymanego w stylu industrialnym.
Aby uzyskać ciekawą strukturę na ścianie sięgnij po Magnat Style Beton – drobnoziarnisty, zabarwiony tynk mineralny pozwalający uzyskać efekt naturalnego betonu. Idealny do wykończeń nowoczesnych, stylowych wnętrz wpisujących się w najnowsze trendy.

Dowiedz się więcej o Magnat Style Beton»

Magnat Style Beton farba strukturalna

Jeśli chcesz zamienić swój salon w nowoczesne miejsce przy pomocy farby strukturalnej nie zapomnij o dobraniu odpowiednich dodatków. Efekt betonu na ścianie warto ożywić i urozmaicić elementami z drewna, naturalnych materiałów czy zielonych roślin. Idealnym połączeniem jest również zestawienie betonowej ściany z dodatkami wykonanymi z różnego rodzaju metali, zwłaszcza takich pomalowanych na intensywne kolory.

Kolory ścian w 2016 roku

W tym roku na ścianach królować powinny przede wszystkim pastelowe barwy – delikatne błękity, róże, popiel czy beż. Żeby jednak wnętrza nie były nudne projektanci zalecają wykorzystanie różnego rodzaju farb strukturalnych – zestaw więc gładką ścianę w ulubionym pastelowym kolorze z serii Magnat Ceramic z fragmentem powierzchni wykończonym glinką Wenecką Magnat Style lub z zyskującym na popularności Trawertynem.

Poznaj tynk strukturalny Magnat Trawertyn»

 

Magnat Style - trendy 2016
Nie bój się eksperymentować – aby uzyskać niepowtarzalną i modną dekorację na ścianie poznaj wszystkie oferowane tynki strukturalne i wybierz ten, który najbardziej odpowiada twoim gustom. Jeśli marzy ci się efekt przetartego tynku, perłowy połysk lub jakakolwiek inna faktura dekoracyjna na ścianie lub kominku nie musisz obawiać się żmudnego, męczącego remontu, gdyż wszystkie struktury dekoracyjne Magnat Style są łatwe w użyciu.

Zobacz pełną ofertę tynków strukturalnych»

Magnat Metallici

Faktury na ścianie – hity 2016

Chcesz wiedzieć, jakie dekoracje na ścianach rządzą w tym roku? Poznaj najmodniejsze sposoby ozdabiania ścian farbami strukturalnymi i wybierz odpowiedni do swojej koncepcji tynk ozdobny Magnat Style.

Modne faktury na ścianie uzyskasz stosując np.:

  • Glinkę Wenecką,
  • Trawertyn,
  • Stiuk Perłowy,
  • Metallici,
  • Miccato,
  • Beton,
  • Velatura.

Magnat Style odpowiada na wszystkie twoje potrzeby i oferuje najmodniejsze farby strukturalne do zdobienia ścian w szerokiej gamie barw. Ozdobne faktury na ścianach wykonane produktami z linii Magnat Style są niezwykle efektowne i modne a przy tym łatwe w utrzymaniu w czystości i odporne na szkodliwe czynniki. Dzięki nim stworzysz niepowtarzalne faktury na ścianach w swoim domu wpisujące się w najnowsze trendy.

Farby Magnat Style - hity 2016