Farba strukturalna w modnym pokoju nastolatka

Beton - farba dekoracyjna
Magnat Style Beton – poznaj opinie internetów
22 marca 2016
Dekoracyjna ściana w pokoju dziewczynki
23 maja 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Pokój nastolatka - jakie ściany?

Każdy rodzic wie, jak ważny dla nastoletniego człowieka jest jego własny kąt, niezależnie od tego, czy jest to osobny pokój czy część pomieszczenia dzielonego z rodzeństwem. Urządzenie pokoju dla nastoletniego dziecka jest nie lada wyzwaniem – w tym wieku gusta potrafią zmieniać się z prędkością światła a pomysły i koncepcje zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Pokój nastolatka musi się podobać nie tylko jemu samemu, ale również jego rówieśnikom i kolegom. Aranżując pokój dla swojego dziecka pamiętaj o wielkiej sztuce kompromisu – młody człowiek ma w tym wieku wielkie potrzeby wyrażania swojej tożsamości i niezależności.

Przeczytaj opinie o tynkach strukturalnych Magnat»

Modny pokój nastoletniego dziecka

Każdy nastolatek chce, żeby jego pokój był dla niego miejscem idealnym. W zależności od preferowanych przez niego kolorów spróbujcie dobrać odpowiednią farbę strukturalną, zaplanujcie razem gdzie najlepiej ją zastosować, aby uzyskać najlepszy efekt.

Ty najlepiej znasz swoje dziecko, więc potrafisz mniej więcej określić jaki styl aranżacji i jakiego typu wykończenie ścian mu zasugerować.
Tynki dekoracyjne Magnat idealnie nadają się do zastosowania w pokoju młodzieżowym, gdyż:

  • efekt nigdy nie będzie nudny, nieciekawy,
  • dają ogromne możliwości aranżacyjne,
  • dzięki nim uzyskasz modny i niepowtarzalny efekt,
  • nadają się doskonale do wykończeń nowoczesnych pomieszczeń.

Sprawdź ceny struktur Magnat Style»

 

Magnat trawertyn na ściany w pokoju nastolatka

Przygotowywanie czy remont pokoju nastolatka może być wspaniałą przygodą, jeśli go w to zaangażujesz – twórcza praca zbliża, daje możliwość spędzenia ze sobą dużej ilości czasu a także może być niezłą zabawą.

Delikatne Metallici czy surowy beton?

W pokojach dziewcząt doskonale może się sprawdzić delikatny połysk farby Magnat Metallici, Stiuk Perłowy czy Perla Sabbia – zestawiać je można z dowolnymi kolorami na pozostałej części ścian, dają subtelny efekt i są eleganckie. Dla wrażliwej, delikatnej dziewczyny lubiącej pastele i jasne barwy będzie to z pewnością kusząca propozycja.

Stiuk perłowy w pokoju dziewczyny
Nastolatkowi z mnóstwem energii, pełnemu pomysłów, żyjącemu w szybkim tempie możesz pokazać nieco odważniejsze rozwiązania – może będzie chciał mieć pokój w stylu industrialnym? Pokaż, jak nowocześnie wygląda Magnat Beton na ścianie i jakie aranżacje można z nim stworzyć.

Nastolatek otwarty na świat, odważny i czerpiący życie garściami z pewnością zainteresuje się takim pomysłem i sam będzie próbował w maksymalnym stopniu wykorzystać farby strukturalne pasujące w taki styl. Niezależnie od tego, czy zdecyduje się na Magnat Grassi, Pergameno czy Beton z pewnością wiele satysfakcji sprawi mu aranżacja pokoju w stylu „loft”.

Magnat beton do pokoju młodzieżowego

Zaproponuj swojemu dziecku nowoczesne i modne rozwiązania – pokaż mu, jak efektownie wyglądają struktury dekoracyjne Magnat, zainspiruj go i zachęć do samodzielnego szukania rozwiązań i pomysłów aranżacyjnych.

Zobacz inne aranżacje z farbami strukturalnymi Magnat»