Glinka wenecka aranżacje z pomysłem – Glinka wenecka kolory, które Cię zaskoczą

Perłą Sabbia w dwóch kolorach
Magnat Perla Sabbia – czuj się dobrze w swoim wnętrzu
21 września 2017
Dekoracje ścian
Klatka schodowa aranżacje ścian – praktyczne ściany na klatce schodowej
27 listopada 2017
POKAŻ WSZYSTKIE

Glinka wenecka aranżacje z pomysłem – Glinka wenecka kolory, które Cię zaskoczą

Glinka Wenecka na ścianie w sypialni

Remontując dom lub planując zmianę wystroju z pewnością szukasz takich rozwiązań, dzięki którym wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu. Kluczowy jest odpowiedni dobór kolorów i dekoracji, bo to one stanowią bazę każdej aranżacji. Malując ściany warto sięgnąć po tynki strukturalne i ozdobić nimi chociaż fragment ich powierzchni – struktury ścienne stanowią świetne tło dla stylowych mebli czy dodatków.

Jednym z ciekawych tynków dekoracyjnych jest Glinka Wenecka, pozwalająca uzyskać ciekawy efekt przetartego tynku. Glinka na ścianę to świetna propozycja przede wszystkim do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu. Glinka Wenecka to rozwiązanie skierowane do osób lubiących nietypowe efekty dekoracyjne.

Glinka Wenecka na ścianie w jadalni

Tynk ozdobny Glinka Wenecka – właściwości

Kładąc Glinkę Wenecką na całej ścianie lub jej fragmencie uzyska się aranżację o indywidualnym i wyjątkowym charakterze. Wprowadzi do wnętrza chłodną, nieco surową nutę, w związku z czym glinka na ścianę świetnie sprawdzi się również w pomieszczeniach o rustykalnych lub industrialnych klimatach.

glinka na ścianę - glinka wenecka kolory

Glinka wenecka kolory

Ważny jest odpowiedni dobór odcienia Glinki Weneckiej i dopasowania dekoracyjnej ściany do otoczenia.

W pomieszczeniach w stylu industrialnym czy loft świetnie sprawdzi się Glinka Wenecka kolory w odcieniach szarości tj. Almandyn, Granit czy Hematyt. W nowoczesnych aranżacjach można zdecydować się na mocniejsze i bardziej intensywne kolory – intensywny pomarańcz (Jantar), przyjemną zieleń (Oliwin) lub słoneczny Kalcyt. Z kolei we wnętrzach w stylu glamour świetnie sprawdzi się tynk ozdobny w pięknym odcieniu Rodonit.

Kolory Glinki Weneckiej