Dekoracyjna ściana w pokoju dziewczynki

Pokój nastolatka - jakie ściany?
Farba strukturalna w modnym pokoju nastolatka
30 marca 2016
Tynk ozdobny Stiuk Perłowy MAGNAT Style
Stiuk perłowy do dekoracji ścian w salonie
24 maja 2016
POKAŻ WSZYSTKIE

Dekoracyjna ściana w pokoju dziewczynki

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie w swoim otoczeniu, żeby jego pokój był miejscem przyjemnym, gdzie chętnie będzie spędzało czas na nauce i zabawie. Jeżeli twoja córka marzy o pięknym pokoju – zrób jej niespodziankę i ozdób ściany w jej pokoju w oryginalny, ciekawy sposób wykorzystując tynki strukturalne MAGNAT Style.

Ściany w pokoju dziewczynki można po prostu pomalować farbą w jednym kolorze i ozdobić obrazkami czy zdjęciami. Pamiętaj jednak, że w prosty i szybki sposób możesz wyczarować piękną dekorację z farbami strukturalnymi MAGNAT Style – poznaj zalety mas ozdobnych idealnych do pokoju dziewczęcego.

Jeśli twoja córka marzy o byciu królewną, uwielbia bajki i baśnie o księżniczkach możesz zamienić jej pokój w pałacową komnatę stosując:

  • Perla Sabbia MAGNAT Style – masę dekoracyjną z metalicznymi wypełniaczami, dzięki którym powierzchnia ściany połyskuje i błyszczy w delikatny i subtelny sposób,
  • Stiuk Perłowy MAGNAT Style – perłowy tynk strukturalny, tworzący powłoki o pięknym, szlachetnym, perłowym połysku,
  • Stiuk Wenecki MAGNAT Style – dający piękny efekt szlifowanego marmuru.

Przeczytaj opinie o tynkach strukturalnych Magnat»

Farba strukturalna Perla Sabbia MAGNAT Style

Tynk strukturalny w pokoju dziecka

Stosując farby strukturalne MAGNAT Style w pokoju swojej córki sprawisz, że stanie się on prawdziwą krainą szczęścia i miejscem idealnym do swobodnej, radosnej zabawy. Możesz zdecydować się na ozdobienie całej ściany wybranym tynkiem strukturalnym lub stworzyć dowolną aranżację, malując tylko fragment powierzchni.

Perla Sabbia MAGNAT Style dostępna jest w dwóch kolorach – złotym i srebrnym, które z pewnością bardzo lubi twoja córka. Oprócz wykonania całej ściany pamiętaj, że idealnie nadaje się do wykonania subtelnych dekoracji części ściany czy podkreślenia rysunku ozdobnego.

Stiuk Perłowy MAGNAT Style do dekoracji pokoju dziecka

Jeśli chcesz wykorzystać do odświeżenia pokoju córki Stiuk Wenecki MAGNAT Style – wybierz dowolny kolor z dostępnej palety barw tak, aby komponował się z pozostałymi elementami aranżacji. Dzięki Stiukowi Weneckiemu w efektywny sposób ozdobisz wnętrze i stworzysz oryginalną, niebanalną ścianę z efektem marmuru.

Stiuk Perłowy to propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć modny, oryginalny pokój swojemu dziecku, zachowując równowagę pomiędzy nowoczesnością a klasycznym pięknem. Błyszczący, perłowy stiuk idealnie komponuje się z minimalistycznymi meblami, ale i doskonale prezentuje się w otoczeniu stylowych mebli i dodatków.

Sprawdź ceny struktur Magnat Style»

Masa dekoracyjna Stiuk Wenecki MAGNAT Style