Dekoracje ścian w salonie – Pomysł na ścianę w salonie

Oryginalny efekt zmiętego papieru na ścianie - Pergameno MAGNAT Style
Pergameno MAGNAT Style – efekt zmiętego papieru na ścianie
20 czerwca 2016
Oryginalne dekoracyjne ściany w sypialni
Dekoracja ściany w sypialni – Modne dekoracje ścienne do sypialni
19 lipca 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Struktury dekoracyjne MAGNAT do ścian

Chcesz stworzyć niepowtarzalną aranżację, ale nie wiesz na jakie dekoracje ścian w salonie się zdecydować? Poznaj nasz pomysł na ścianę w salonie i dowiedz się, jak dzięki tynkom ozdobnym stworzyć niebanalne struktury dekoracyjne, dzięki którym wnętrze nabierze oryginalnego i stylowego charakteru. W zależności od własnych upodobań, dekoracje ścienne w salonie wykonasz w łatwy i szybki sposób.

Struktury dekoracyjne MAGNAT to produkty, dzięki którym uzyskasz oryginalne dekoracje ścienne o różnej fakturze i kolorze, dzięki którym wyeksponujesz wybraną przestrzeń w salonie, podkreślisz styl i nadasz mu szczególny charakter. Tynki ozdobne to oryginalne rozwiązanie i propozycja dla wszystkich miłośników niebanalnych rozwiązań i stylowych koncepcji aranżacyjnych.

Dekoracje ścian w salonie – Struktury dekoracyjne MAGNAT

Salon to serce domu, miejsce przyjmowania gości i spędzania wolnego czasu z rodziną na zabawie i relaksie. Spraw, aby twój salon wyglądał niebanalnie i stylowo, pozwalał się odprężyć i odpocząć a przy okazji prezentował się gustownie i elegancko. W zależności od układu mebli możesz zdecydować się na dekorację jednej ze ścian tynkiem ozdobnym – wybierz tę ścianę, która jest najbardziej wyeksponowana i dobrze oświetlona.

Pomysł na ścianę w salonie - ozdoby ścian w salonie

Dowiedz się więcej o MASIE OZDOBNEJ DO DEKORACJI ŚCIAN BETON MAGNAT STYLE»

W jasnym salonie możesz ozdobić ścianę masą dekoracyjną o ciemniejszym kolorze i zestawić ją z pastelowymi kolorami pozostałych elementów aranżacji. Jeśli podoba ci się styl industrialny zdecyduj się na ozdobienie ściany Betonem MAGNAT Style – nada on wnętrzu niezwykłego, surowego charakteru, który doskonale ocieplą i urozmaicą dodatki z drewna, szkła czy metalu.

Pomysł na ścianę w salonie i pokoju gościnnym, który rozjaśni pomieszczenie

Jeżeli twój pokój gościnny i salon jest słabo oświetlony możesz go rozjaśnić wykonując dekorację ścienną farbą ozdobną zawierającą perłowe wypełniacze, które w subtelny sposób będą odbijać promienie słoneczne i światło lamp sprawiając, że wnętrze wydawać się będzie większe i jaśniejsze.

Nasz pomysł na ścianę w salonie i pokoju gościnnym jest bardzo prosty ale efektywny. Do dekoracji ścian w małym, ciemnym salonie użyj Stiuku Perłowego lub masy ozdobnej Perla Sabbia w wybranym przez siebie, jasnym kolorze. Ściana ozdobiona tynkiem z połyskiem sprawi, że wnętrze stanie się rozjaśnione i przytulne. Dopasuj kolor dekoracyjnej ściany do pozostałych elementów aranżacji – wybierz taki Pigment Barwiący MAGNAT Style, który harmonizował będzie z barwą pozostałych ścian, mebli i dodatków.

Sprawdź ceny TYNKÓW DO ZDOBIENIA ŚCIAN W SALONIE» 

Pomysł na ścianę w salonie - ozdoby ścian w salonie

Pomysł na ścianę w salonie - ozdoby ścian w salonie

 

Przeczytaj również http://beton-magnat.pl/salon-w-szarosciach-z-czym-laczyc-beton-na-scianie/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz