Dekoracje ścian w sypialni – pomysł na ścianę za łóżkiem

Jak ukryć nierówności na ścianie?
Jak ukryć nierówności na ścianie – Poznaj prosty sposób na krzywe ściany
27 października 2016
Dekoracja na ścianę w salonie
Ściana dekoracyjna w salonie – Aranżacja ścian z tynkiem dekoracyjny beton
16 grudnia 2016
POKAŻ WSZYSTKIE

Dekoracje ścian w sypialni – pomysł na ścianę za łóżkiem

Tynk ozdobny na ścianie w sypialni

Ściany w sypialni mają ogromny potencjał aranżacyjny, który warto wykorzystać, by stworzyć niepowtarzalne i klimatyczne wnętrze, idealne do relaksu i wypoczynku. Jeśli chciałbyś mieć elegancką sypialnię urządzoną w nowoczesnym stylu, wykonaj dekoracje ścian w sypialni przy użyciu wybranej farby strukturalnej MAGNAT. Poznaj nasz pomysł na ścinę za łóżkiem, która ożywi Twoją sypialnie

Pomysłowych rozwiązań na dekoracje ścian w sypialni jest wiele. Możesz zrobić oryginalny tynk imitujący marmur, naturalny trawertyn lub postawić na pięknie połyskującą i subtelnie odbijającą światło fakturę wykonaną masą Perla Sabbia.

Dekoracje ścian w sypialni imitujące marmur

Efekt marmuru na ścianie w sypialni uzyskasz dzięki tynkowi dekoracyjnemu Stiuk Wenecki. Możesz zdecydować się na wykończenie satynowe, błyszczące lub intensywnie błyszczące, dzięki czemu masz duże pole do popisu w tworzeniu całej aranżacji. Pamiętaj, że marmurową ścianę możesz mieć w dowolnym kolorze – wystarczy, że do Stiuku Weneckiego dodasz wybrany Pigment Barwiący MAGNAT.

Zobacz kolory PIGMENTÓW BARWIĄCYCH MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Pigment-Barwiacy/p/000000000096012833

Do ściany ozdobionej Stiukiem Weneckim w satynowej odsłonie świetnie pasować będą dodatki i dekoracje wykonane z błyszczących materiałów oraz meble z połyskiem. Błyszcząca lub intensywnie błyszcząca marmurowa ściana w sypialni będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której główną rolę odgrywają elementy i detale o oryginalnej, ciekawej fakturze.

Tynk Stiuk Wenecki w sypialni

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Stiuk-Wenecki/p/000000000096010600

Dekoracyjna ściana w sypialni za łóżkiem

Dekoracyjna ściana w sypialni za łóżkiem jest bardzo istotnym elementem w całej aranżacji a jej dekoracja powinna być przemyślana i dopasowana nie tylko do mebli, ale również dodatków, ozdób czy lamp. Marząc o klimatycznym, romantycznym miejscu, w którym możesz odpocząć najlepszym wyborem będzie dekoracyjna ściana w sypialni za łóżkiem wykonana farbą Perla Sabbia, która stworzy powłokę subtelnie połyskującą i odbijającą światło.

Błyszcząca ściana w sypialni to świetna propozycja dla miłośników nowoczesnej elegancji i niebanalnych rozwiązań. Tynk Perla Sabbia z dekoracyjnym perłowym piaskiem może mieć dowolny kolor – od szlachetnego złota i srebra po eleganckie czerwienie czy dostojne szarości.

Tynk Perla Sabbia na ścianie w sypialni

Sprawdź cenę PERLA SABBIA ZŁOTA MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Perla-Sabia/p/000000000096015631

Tynk dekoracyjny w sypialni – aranżacje z tynkiem dekoracyjnym trawertyn

Tynk dekoracyjny w sypialni Trawertyn MAGNAT Style to produkt do dekoracji ścian, po który powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy secesyjnych klimatów. Pozwoli on na wykonanie oryginalnej faktury na ścianie, imitującej naturalny kamień – z jego charakterystycznymi wżerami, ubytkami i przebarwieniami.

Dekoracje ścian w sypialni, które przypominają naturalny kamień sprawią, że wnętrze będzie zarówno eleganckie, jak i przytulne.

Jeśli chcesz mieć aby Twoja ozdobna ściana w sypialni pokryta była Trawertynem wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie produkty i narzędzia malarskie – samodzielne wykonanie faktury nie sprawi ci problemu, a z pewnością da wiele satysfakcji.

Tynk Trawertyn na ścianie w sypialni

Sprawdź cenę TRAWERTYNU MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Trawertyn/p/000000000096013631

Zapisz