Ciekawe efekty na ścianie – efekty dekoracyjne na ścianach

Jak zrobić beton na ścianie w domu?
Beton MAGNAT film
11 października 2016
Jak ukryć nierówności na ścianie?
Jak ukryć nierówności na ścianie – Poznaj prosty sposób na krzywe ściany
27 października 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Efekty ozdobne na ścianie

Gładkie, jednokolorowe ściany w salonie już dawno wyszły z mody. Prym wiodą oryginalne efekty na ścianie, faktury i tynki strukturalne w różnych kolorach i kombinacjach. Szukasz inspiracji? Zobacz najnowsze aranżacje, w których głównym elementem przyciągającym wzrok jest  niebanalna dekoracja ścienna, wykonana przy użyciu mas ozdobnych MAGNAT.

Tynki dekoracyjne MAGNAT Style umożliwiają wykonanie ciekawych efektów na ścianach. Pamiętaj, by zachować umiar. Najkorzystniej wyglądają wnętrza, w których tylko jedna ze ścian ozdobiona jest tynkiem strukturalnym – faktura będzie prezentowała się szczególnie ładnie, jeśli zestawisz ją z gładką powierzchnią pozostałych ścian.

Efekty dekoracyjne na ścianach w domu

Możesz w prosty i tani sposób uzyskać różne ciekawe efekty na ścianie: marmuru, naturalnego trawertynu czy surowego betonu.  W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na wykonanie subtelnie połyskującej ściany lub postawić na wprowadzającą nieco chłodniejszy klimat Glinkę Wenecką. Miłośnicy nowoczesnych, industrialnych wnętrz z pewnością pokochają efekty, jakie można uzyskać kładąc na ścianę Beton MAGNAT, którego surowość doskonale podkreśli loftowy charakter każdego pomieszczenia.

Sprawdź cenę BETONU MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096014376

Beton na ścianie w sypialni

Beton na ścianie w sypialni

Efekt dekoracyjny na ścianie

Glinka Wenecka na ścianie w jadalni

Sprawdź cenę GLINKI WENECKIEJ MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Glinka-Wenecka/p/000000000096011365

Ciekawy efekt dekoracyjny uzyskasz dzięki Stiukowi Weneckiemu, który możesz zafarbować na wybrany kolor. Tworzy on powłokę imitującą szlifowany marmur o trzech rodzajach wykończenia powierzchni: satynowym, błyszczącym i intensywnie błyszczącym – sam zdecyduj, który najbardziej pasuje do twojej aranżacji.

Ściana ozdobiona Stiukiem Weneckim to świetny sposób na podniesienie walorów estetycznych salonu, dodanie mu szyku i elegancji. Pamiętaj, że Stiuk Wenecki to tynk do ścian wewnętrznych, który (po odpowiednim zabezpieczeniu Woskiem Impregnującym) może być stosowany nie tylko w pokojach dziennych, ale również w kuchni czy łazience.

Dowiedz się wszystkiego o STIUKU WENECKIM NA ŚCIANACH http://stiuk-wenecki.pl/

Efekty dekoracyjne na ścianach

Efekt marmuru na ścianie w łazience

Efekty dekoracyjne ścian i finezyjne wzory na ścianach to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających osób. Szeroki wybór faktur pozwala stworzyć aranżacje wpisujące się w najnowsze trendy, zachwycające wyglądem, oryginalne i nowoczesne. Każde wnętrze nabierze zupełnie nowego wymiaru, jeśli zdecydujesz się ozdobić ściany niebanalną fakturą, dopasowując jej kolor do otoczenia.

Zobacz wszystkie TYNKI DO DEKORACJI ŚCIAN WEWNĄTRZ https://www.dekoratorium.pl/pl/Marki/Magnat/c/b2c-magnat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz