Beton na suficie lub na ścianie – 5 trików aranżacyjnych, czyli imitacja betonu w salonie

Dekoracje ścian
Klatka schodowa aranżacje ścian – praktyczne ściany na klatce schodowej
27 listopada 2017
Malowanie sufitu wałkiem krok po kroku
Jak malować sufit wałkiem – malowanie sufitu wałkiem krok po kroku
3 września 2018
POKAŻ WSZYSTKIE

Beton na suficie lub na ścianie – 5 trików aranżacyjnych, czyli imitacja betonu w salonie

Beton Magnat Style na ścianie

Efekt betonu na suficie czy imitacja betonu na ścianie prezentuje się zjawiskowo nie tylko w salonie i nie tylko w modnych loftach. Niesamowicie wygląda w każdym pomieszczeniu np. sypialni i w każdym wnętrzu (klasycznym, nowoczesnym, modernistycznym). To oryginalna dekoracja ścian, która ze względu na „surowy” charakter tworzy harmonijne połączenia zarówno z nowoczesnym metalem, szkłem, jak i „ciepłym” drewnem czy kolorowymi dodatkami.

Nie masz możliwości zastosować prawdziwy beton? Mamy dla Ciebie świetną alternatywą dla ciężkich płyt. MAGNAT Style Beton to drobnoziarnisty tynk mineralny, który idealnie odwzorowuje prawdziwy beton, wizualnie jest nie do odróżnienia. Więcej na temat MAGNAT Style Beton znajdziesz na stronie http://beton-magnat.pl/

Imitacja betonu na ścianę to niepowtarzalny efekt

Imitacja betonu na ścianę uzyskana za pomocą struktury dekoracyjnej to sposób na stworzenie prawdziwie oryginalnej dekoracji. Ściana ma niepowtarzalny wygląd, nie można wykonać dwóch takich samych powłok, z takim samym rozłożeniem ubytków, wżerów, zatarć, przebarwień. Masz pewność, że Twoje wnętrze będzie zupełnie inne, oryginalne, nie do podrobienia.

Poza tym nie musisz wydawać pieniędzy na ekipę remontową. Możesz sam nałożyć strukturę dekoracyjną na ścianę. Aplikacja MAGNAT Style Beton jest banalnie prosta. Każdy jest w stanie, bez specjalnego przygotowania, uzyskać efekt betonu na ścianie. Wystarczy postępować zgodnie z prostą instrukcją.

Sprawdź atrakcyjną cenę MAGNAT Style Beton w sklepie producenta https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Beton/p/000000000096015864

Masz duże pole do popisu. Możesz wykonać:

  • Efekt deskowania.
  • Stalowej formy.
  • Gładki efekt.
  • Lity, z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.

Beton na ścianę w salonie – jako dekoracyjne tło dla sofy

Doskonałe połączenie bieli, koloru stalowego i ciemnoniebieskiego z „zimnym” betonem. Przepiękna industrialna ściana stanowi doskonałe tło dla białej sofy z dekoracyjnymi poduszkami w wyrazistym kolorze. Gładka sofa i stalowa lampa świetnie kontrastują z fakturą betonu na ścianie.

Imitacja betonu na ścianie w salonie (tło dla białej sofy)

Beton na suficie – skuś się na architektoniczne szaleństwo!

Salon w klimacie starej fabryki. Beton na suficie, loftowe oświetlenie i nowoczesne meble – doskonałe połączenie nadające salonowi oryginalny wygląd, awangardowy sznyt.

Beton na suficie, salon w loftowym stylu

Efekt betonu na ścianie farba – szarość i energetyczne kolory w sypialni

Betonowa ściana jako dekoracyjne tło dla łóżka. Monochromatyczna powierzchnia stanowi doskonałą bazę dla kolorów o mocnym nasyceniu – czerwieni, żółci, fioletu.
Beton na ścianie w sypialni, jako tło dla łóżka

Imitacja betonu na suficie lub ścianach, czyli bardzo nowoczesna łazienka

Efekt betonu na ścianie w łazience potęguje jej elegancki charakter. Sprawia, że wnętrze jest ponadczasowe – na tyle uniwersalne, że pozostaje modne, niezależnie od zmieniających się trendów aranżacyjnych. Szara ściana „ocieplona” drewnem, stalowe dodatki i biel armatury sprawiają, że łazienka jest nowoczesna, elegancka, a zarazem przytulna.

Beton na ścianie w nowoczesnej łazience