Beton MAGNAT film

Ściany w pokoju młodzieżowym – kolory ścian w pokoju młodzieżowym
29 września 2016
Efekty ozdobne na ścianie
Ciekawe efekty na ścianie – efekty dekoracyjne na ścianach
12 października 2016
POKAŻ WSZYSTKIE

Beton MAGNAT film

Jak zrobić beton na ścianie w domu?

Wykonanie betonowej ściany nie jest skomplikowane, a dzięki tynkowi strukturalnemu Beton MAGNAT w szybki i prostu sposób spełnisz swoje marzenie o nowoczesnym, industrialnym wnętrzu. Zanim zaczniesz pracę zapoznaj się ze wskazówkami ekspertów MAGNAT i obejrzyj film instruktażowy, a nie będziesz miał problemów z prawidłową aplikacją masy ozdobnej Beton na ścianę.

Przeczytaj też BETON DEKORACYJNY NA ŚCIANIE W SALONIE http://beton-magnat.pl/beton-dekoracyjny-scianie-salonie/

Jak zrobić beton na ścianie film

Beton na ścianie krok po kroku

  1. Przed rozpoczęciem nakładania tynku pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu ściany. Musi być trwała, sucha, czysta i pozbawiona kurzu. Nie zapomnij o usunięciu pozostałości poprzednich farb i zagruntowaniu ściany. Dobrze przygotowaną powierzchnię pomaluj Farbą Podkładową MAGNAT Style.
  2. Otwórz opakowanie tynku Beton MAGNAT i wymieszaj go z wodą w proporcjach podanych na opakowaniu. Możesz zafarbować masę używając Pigmentu Barwiącego MAGNAT. Pamiętaj, że tynk jest gotowy do użycia, jeśli jest przyczepny do narzędzi i podłoża (musi mieć gładką konsystencję).
  3. Tak przygotowaną masę nakładaj na ścianę. W zależności od wybranej struktury tynk Beton MAGNAT nakłada się w jednej lub dwóch warstwach w odstępach czasowych ok. 12 godz.
  4. Po nałożeniu ostatniej warstwy odczekaj 12 godzin i pomaluj betonową ścianę Lakierem Rustykalnym – zabezpieczy on i podkreśli strukturę.

Dowiedz się więcej – JAK ZROBIĆ BETONOWE ŚCIANY W SALONIE http://beton-magnat.pl/instrukcja/