PORADNIK

Dekoracje ścienne z tynkami MAGNAT Style

Tynki strukturalne – piękne efekty dekoracyjny na ścianie

24 sierpnia 2016
Stiuk Wenecki do ścian

Stiuk Wenecki MAGNAT do dekoracji ścian

16 września 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Tynk dekoracyjny Beton do salonu

Jeśli marzy ci się modna, betonowa ściana zdecyduj się na użycie gotowej masy ozdobnej Beton MAGNAT Style, dzięki której w prosty i szybki sposób wykonasz dekorację doskonale wpisującą się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Beton na ścianie świetnie wygląda w zestawieniu z:

  • naturalnym drewnem,
  • elementami z metalu i miedzi,
  • dekoracjami szklanymi,
  • głęboką zielenią żywych roślin.

Tynk dekoracyjny Beton do ścian
Masa dekoracyjna Beton MAGNAT Style do nowoczesnych wnętrz

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style to propozycja dla wszystkich miłośników stylu industrialnego i chłodnych, surowych wnętrz. Możesz nim wykonać gładką powierzchnię lub w prosty i szybki sposób wykonać imitację betonowych płyt.

Beton industrialny na ścianie idealnie odnajduje się w dużych wnętrzach, dobrze oświetlonych i przestronnych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby betonowym tynkiem ozdobić wybrany fragment ściany w małym salonie czy kuchni – wystarczy wówczas, że w odpowiedni sposób dobierzesz kolor mebli i dodatków oraz zadbasz o dobre oświetlenie.

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style

Pamiętaj, że tynk betonowy możesz mieć w dowolnym odcieniu – skorzystaj w tym celu z Pigmentów Barwiących MAGNAT i dopasuj barwę do całej aranżacji.

Ściany pokryte Betonem MAGNAT są łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na uszkodzenia i poplamienia, w związku z czym możesz zdecydować się na nią również w pomieszczeniach, w których mogą być bardziej narażone na uszkodzenia czy pobrudzenia takich jak przedpokój, korytarz czy hol.

Przeczytaj również http://beton-magnat.pl/beton-na-sciane-do-lazienki-zamiast-plytek/

Zapisz

Zapisz

Zapisz