PORADNIK

Stiuk Wenecki do ścian

Stiuk Wenecki MAGNAT do dekoracji ścian

16 września 2016

Ściany w pokoju młodzieżowym – kolory ścian w pokoju młodzieżowym

29 września 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Pergameno na ścianie opinie

Zastanawiasz się, w jaki sposób ozdobić ścianę w swoim salonie tak, aby była nie tylko elegancka i estetyczna, ale również łatwa w utrzymaniu w czystości? Słyszałeś o tynku Pergameno imitującym zmięty papier, jednak nie masz pewności, czy poradzisz sobie z jego wykonaniem? Aby dowiedzieć się wszystkiego o fakturze Pergameno z pewnością masz zamiar przeszukać Internet i sprawdzić, co na jego temat sądzą inni.
Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie oryginalnych wypowiedzi internautów, którzy swoją przygodę z tynkiem ozdobnym Pergameno mają już za sobą. Wszystkie cytaty pochodzą z najpopularniejszych forów internetowych, a ich autentyczność możesz w każdej chwili sprawdzić.

Magnat ma rzeczywiście fajne te swoje systemy dekoracji, do tego spory wybór kolorów. Pergameno i Trawertyn wpadł mi w oko. Ten pierwszy daje efekt zmiętego papieru, a drugi to imitacja naturalnego trawertynu z takimi wżerami. Na żywo jeszcze lepiej to wygląda, ale to już moja subiektywna ocena.

Źródło: forumbudowlane.pl

My zrobiliśmy w sypialni Pergameno z Magnata – łatwo się tworzy, a efekt super 🙂

Źródło: budnet.pl

Dekoracje ścian tynkiem Pergameno
Ja ostatnio robiłem u swojej mamy w mieszkaniu Pergameno z Magnata. Trochę się obawiałem, bo wydawało mi się to skomplikowane… generalnie – jak się stosuje do wskazówek itd. to idzie łatwo, a ściana wygląda naprawdę ciekawie. Pergameno daje efekt takiego zmiętego papieru, ja bym sobie tego nie zrobił, ale akurat do mieszkania mamy pasuje taka struktura.

Źródło: forumbudowlane.pl

Ja mam w przedpokoju Pergameno z Magnat Style w kolorze beżowym – wygląda świetnie!

Ja też nie mogę się przyczepić do magnata. Robiłem w domu Pergameno – oczywiście ściana była przygotowana, zagruntowana no i wszystko robiliśmy tak, jak na instrukcji. Fajnie wygląda, zaschło wszystko w czasie podanym na opakowaniu, nic przez trzy lata nie odpadło, zmywa się dobrze – mogę polecić z ręką na klacie.

Dowiedz się więcej o PERGAMENO MAGNAT STYLE http://dekoracje-scian.com.pl/pergameno-magnat-style-efekt-zmietego-papieru/

Ja od siebie mogę powiedzieć tyle, ze do przedpokoju nadaje się Pergameno – bo taki mam. Generalnie nawet jak się przybrudzi czy ochlapie to bardzo łatwo wszystko można zmyć. My kładliśmy Pergameno firmy Magnat, nie pamiętam ile nas kosztowało, więc chyba niewiele 🙂

Źródło: forum.gazeta.pl

My robiliśmy niedawno Pergamento od Magnata – efekt WOW! Jedyny problem był tylko związany z kolorem, bo nie mogliśmy się zdecydować. W końcu padło na perłowy odcień i wyszło super. Taka bardzo subtelna i oryginalna dekoracja, nie bije po oczach a pokój wygląda naprawdę zupełnie inaczej.

Źródło: forum.mojabudowa.pl

Sprawdź cenę ZESTAW DO DEKORACJI ŚCIAN PERGAMENO MAGNAT STYLE https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Pergameno-Papier-Dekoracyjny/p/000000000096015923

Pergameno do dekoracji ścian