PORADNIK

Glinka Wenecka na ścianie w sypialni

Glinka wenecka aranżacje z pomysłem – Glinka wenecka kolory, które Cię zaskoczą

23 października 2017
Beton Magnat Style na ścianie

Beton beton na suficie lub na ścianie – 5 oryginalnych trików aranżacyjnych

10 maja 2018
POKAŻ WSZYSTKIE

Klatka schodowa aranżacje ścian – czym wyłożyć ściany na klatce schodowej

Dekoracje ścian

Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji a po głowie chodzi ci hasło „Klatka schodowa aranżacje ścian”, to trafiłeś idealnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowitą galerię z aranżacją ścian na klatce schodowej, która Cię pozytywnie zaskoczy. Wyjątkowe kolory ścian, najmodniejsze struktury, łatwe wykonanie. Dekoracje ścian na klatce schodowej sprawią, że pomieszczenie to będzie wyjątkowe jak salon.

Klatka schodowa aranżacje ścian? Postaw na rubinowy marmur!

Klatka schodowa aranżacje ścian w rubinowy marmur  – dekoracje ścian na klatce schodowej o efekcie marmuru uzyskaliśmy, dzięki masie dekoracyjnej Magnat Style Marmur Klasyczny. Zamiast drogiego marmuru – idealnie imitująca go struktura dekoracyjna, z charakterystycznymi żyłkami w bardzo dobrej cenie. Niesamowity kolor szlachetnego rubinu w połączeniu z drewnianymi schodami i bielą pozostałych ścian tworzy elegancką i zarazem przytulną przestrzeń.

Magnat Style Marmur Klasyczny Rubin

Sprawdź cenę Magnat Style Marmur Klasyczny Rubin https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-marmur-klasyczny

Magnat Style Marmur Rubin, klatka schodowa

Delikatny i subtelny – Trawertyn na klatce schodowej

Wykończenie ścian klatki schodowej w pastelowych kolorach, strukturą dekoracyjna Magnat Style Trawertyn sprawia, że korytarz staje się miejscem, w którym pragniemy przebywać. Chcemy się na moment zatrzymać, a nie szybko przebiec. Doskonale imituje naturalny trawertyn, z wżerami i ubytkami. Aranżacja klatki schodowej w domu strukturą dekoracyjną trawertyn daje oszałamiający efekt.

O Trawertynie możesz poczytać więcej na stronie http://trawertyndekoracje.pl/

Trawertyn na klatce schodowej – Sprawdź cenę Magnat Style Trawertyn https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-trawertyn-3kg

Magnat Style Trawertyn na klatce schodowej

Najmodniejszy surowy beton na klatce schodowej

Beton na klatce schodowej to hit. Tworzy strukturę, która idealnie odwzorowuje surowy, zimny beton. Magnat Style Beton ma świetny efekt i jest bardzo łatwy w aplikacji. Przekonaj się, na tej stronie znajdziesz instrukcję wraz z filmem  http://beton-magnat.pl/

Na poniższej aranżacji został świetnie skomponowany ze szklaną barierką, betonowymi schodami i ocieplony przyjemną barwą pozostałych ścian.

Beton Magnat Style na klatce schodowej

Magnat Style Beton

Beton na klatce schodowej – Sprawdź cenę Magnat Style Beton https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-beton

Czym wyłożyć ściany na klatce schodowej – Przetarty tynk w 16 kolorach zrobi wrażenie

Jeśli nadal zastanawiasz się czym wyłożyć ściany na klatce schodowej to dekoracyjna farba strukturalna Magnat Style Glinka Wenecka nada świetny efekt przetartego tynku i możliwość wyboru idealnie dobranego koloru spośród 16 dostępnych. Efekt może być zaskakujący, odpowiednio rozprowadzając farbę uzyskasz różne stopnie nasycenia koloru i intensywności między tonami.

Magnat Style Glinka WeneckaSprawdź cenę Magnat Style Glinka Wenecka https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-glinka-wenecka-2-5l

Magnat Style Glinka Wenecka na klatce schodowej

Nie tylko dekoracje wykończenie ścian klatki schodowej, ale i ochrona

Klatka schodowa, to obok wiatrołapu, najbardziej narażone na zabrudzenia miejsce w domu. Nawet farba plamoodporna może nie sprostać ciągłym plamom i ubytkom. Natomiast tynki ozdobne i farby strukturalne doskonale radzą sobie z takim wyzwaniem. W myśl hasła „Klatka schodowa aranżacje ścian” pamiętaj aby poza walorem estetycznym zwrócić uwagę na funkcjonalność:

  • Powłoka chroni ściany i sprawia, że nawet jeśli pojawią się zabrudzenia, nie będą widoczne.
  • Jest odporna na ścieranie.
  • Farby maskują niedoskonałości powierzchni.