PORADNIK
ARANŻACJE
Glinka Wenecka na ścianie w sypialni
Dekoracyjna ściana z Glinką Wenecką w roli głównej
23 października 2017
Beton Magnat Style na ścianie
Beton na ścianę – 5 oryginalnych trików aranżacyjnych
10 maja 2018
POKAŻ WSZYSTKIE

Niesamowite dekoracje ścian na klatce schodowej

Dekoracje ścian

Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji ścian na klatce schodowej, to trafiłeś idealnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowitą galerię, która Cię pozytywnie zaskoczy. Wyjątkowe kolory ścian, najmodniejsze struktury, łatwe wykonanie. To już nie jest zwykła klatka schodowa, to pomieszczenie tak wyjątkowe jak salon.

Rubinowy marmur – pałacowa elegancja w nowoczesnym wnętrzu

Rubinowy marmur na ścianie – ten niesamowity efekt uzyskaliśmy, dzięki masie dekoracyjnej Magnat Style Marmur Klasyczny. Zamiast drogiego marmuru – idealnie imitująca go struktura dekoracyjna, z charakterystycznymi żyłkami w bardzo dobrej cenie. Niesamowity kolor szlachetnego rubinu w połączeniu z drewnianymi schodami i bielą pozostałych ścian tworzy elegancką i zarazem przytulną przestrzeń.

Magnat Style Marmur Klasyczny Rubin

Sprawdź cenę Magnat Style Marmur Klasyczny Rubin https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-marmur-klasyczny

Magnat Style Marmur Rubin, klatka schodowa

Naturalny trawertyn – delikatnie i subtelnie

Struktura dekoracyjna Magnat Style Trawertyn w pastelowych kolorach sprawia, że korytarz staje się miejscem, w którym pragniemy przebywać. Chcemy się na moment zatrzymać, a nie szybko przebiec. Doskonale imituje naturalny trawertyn, z wżerami i ubytkami. Efekt jest oszałamiający.

O Trawertynie możesz poczytać więcej na stronie http://trawertyndekoracje.pl/

Sprawdź cenę Magnat Style Trawertyn https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-trawertyn-3kg

Magnat Style Trawertyn na klatce schodowej

Najmodniejszy surowy beton – powieje nowoczesnym chłodem

Beton dekoracyjny na klatce schodowej to hit. Tworzy strukturę, która idealnie odwzorowuje surowy, zimny beton. Magnat Style Beton ma świetny efekt i jest bardzo łatwy w aplikacji. Przekonaj się, na tej stronie znajdziesz instrukcję wraz z filmem  http://beton-magnat.pl/

Na poniższej aranżacji został świetnie skomponowany ze szklaną barierką, betonowymi schodami i ocieplony przyjemną barwą pozostałych ścian.

Beton Magnat Style na klatce schodowej

Magnat Style Beton

Sprawdź cenę Magnat Style Beton https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-beton

Przetarty tynk w 16 kolorach robi wrażenie

Dekoracyjna farba strukturalna Magnat Style Glinka Wenecka to świetny efekt przetartego tynku i możliwość wyboru idealnie dobranego koloru spośród 16 dostępnych. Efekt może być zaskakujący, odpowiednio rozprowadzając farbę uzyskasz różne stopnie nasycenia koloru i intensywności między tonami.

Magnat Style Glinka WeneckaSprawdź cenę Magnat Style Glinka Wenecka https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-glinka-wenecka-2-5l

Magnat Style Glinka Wenecka na klatce schodowej

Nie tylko dekoracja, ale i ochrona

Klatka schodowa, to obok wiatrołapu, najbardziej narażone na zabrudzenia miejsce w domu. Nawet farba plamoodporna może nie sprostać ciągłym plamom i ubytkom. Natomiast tynki ozdobne i farby strukturalne doskonale radzą sobie z takim wyzwaniem.

  • Powłoka chroni ściany i sprawia, że nawet jeśli pojawią się zabrudzenia, nie będą widoczne.
  • Jest odporna na ścieranie.
  • Farby maskują niedoskonałości powierzchni.