PORADNIK
ARANŻACJE
Beton na ścianie w salonie
Betonowa ściana – niebanalny sposób na wnętrze
6 czerwca 2017
Dekoracyjna ściana w salonie
Tynki dekoracyjne – najlepszy sposób na aranżację
17 sierpnia 2017
POKAŻ WSZYSTKIE

Modne pomysły na dekorację ścian w kuchni

Szukasz sposobu na oryginalną dekorację ścian w kuchni? Nie przekonują cię tapety czy panele szklane? Zobacz nasze propozycje – specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy najciekawsze sposoby na stworzenie modnej aranżacji kuchni z dekoracyjną ścianą w roli głównej.

Dekoracyjna ściana w kuchni to sposób na wprowadzenie do wnętrza nutę nowoczesności. Może stanowić główny element wystroju lub być uzupełnieniem aranżacji.

Beton na ścianie w kuchni

Betonowa ściana w kuchni to propozycja dla osób lubiących chłodne, surowe wnętrza. Świetnie prezentuje się w otoczeniu mocnych kolorów – czerni lub czerwieni.

Tynk betonowy stosuje się głównie w minimalistycznych wnętrzach i aranżacjach w stylu industrialnym lub loftowym. Masa dekoracyjna Beton MAGNAT Style tworzy powłokę o podwyższonej odporności, którą łatwo utrzymać w czystości.

Betonowa ściana w kuchni aranżacja

Sprawdź ceny TYNKÓW DEKORACYJNYCH MAGNAT STYLE https://www.magnatfarby.pl/sklep/wszystkie-struktury

Trawertyn w kuchni

Kolejnym sposobem na stworzenie niebanalnej aranżacji kuchni jest wykonanie ozdobnej ściany przy użyciu tynku ozdobnego Trawertyn, który odwzorowuje naturalny kamień z jego charakterystyczną strukturą. Świetnie prezentuje się zwłaszcza na detalach architektonicznych – murkach, kolumnach.

Tynk ozdobny Trawertyn to świetna alternatywa dla drogich płytek trawertynowych. Dostępny jest w białym kolorze (niebarwionym), ale można go zabarwić powierzchniowo Lakierem Rustykalnym z dodatkiem dowolnego Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style.

Trawertyn w kuchni