PORADNIK
ARANŻACJE
Pergameno na ścianie opinie
Pergameno MAGNAT opinie
17 listopada 2016
Efekt marmuru na ścianie
23 maja 2017
POKAŻ WSZYSTKIE
Dekoracja na ścianę w salonie

Oryginalne dekoracje ścienne to doskonały sposób nie tylko na wykończenie salonu w nowym domu, ale również sposób na jego szybką metamorfozę. Tynki strukturalne umożliwiają stworzenie jedynej w swoim rodzaju ściany ozdobnej, która świetnie podkreśli całą aranżację salonu, może być jej subtelnym uzupełnieniem lub przeciwnie – głównym elementem przykuwającym uwagę.

Do wykonania dekoracji ściennych użyj wybranego tynku ozdobnego MAGNAT Style. W ofercie znajdziesz kilkanaście struktur, dających różny efekt – wybierz ten, który najlepiej będzie pasował do klimatu, jaki chcesz mieć w swoim domu. Jeśli uwielbiasz surowe wnętrza – tynk strukturalny Beton MAGNAT Style będzie odpowiedni do stworzenia dekoracji ściennych w twoim salonie.

Przeczytaj też o TYNKU IMITUJĄCYM BETON http://dekoracje-scian.com.pl/tynk-ozdobny-imitujacy-beton/

Beton na ścianie w salonie

Nowoczesne wnętrza kochają beton

Miłośnicy nowoczesnych wnętrz i odważnych aranżacji mogą wykonać betonową ścianę w swoim salonie – w zależności od rodzaju aplikacji można stworzyć powierzchnię imitującą beton o różnym wyglądzie i odcieniu. Może to być naturalny, „surowy” beton z charakterystycznymi przebarwieniami, jak i deskowany, o stalowej formie, gładki czy lity z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.

Tynk Beton MAGNAT:

  • wpisuje się w nowoczesne aranżacje,
  • to nieodłączny element wnętrz w stylu industrialnym,
  • łatwy w aplikacji i wykonaniu,
  • zabezpieczony Lakierem Rustykalnym jest odporny na ścieranie,
  • daje trwałe wykończenie powłoki.

Sprawdź cenę TYNKU DO DEKORACJI ŚCIAN BETON MAGNAT STYLE  https://www.sklep.magnatfarby.pl/produkty/magnat/beton-magnat-style,2.html

Zapisz

Zapisz

Zapisz