PORADNIK
ARANŻACJE

Ściany w sypialni mają ogromny potencjał aranżacyjny, który warto wykorzystać, by stworzyć niepowtarzalne i klimatyczne wnętrze, idealne do relaksu i wypoczynku. Jeśli chciałbyś mieć elegancką sypialnię urządzoną w nowoczesnym stylu, wykonaj dekorację ścienną przy użyciu wybranej farby strukturalnej MAGNAT.

Pomysłowych rozwiązań na dekoracyjną ścianę w sypialni jest wiele. Możesz zrobić oryginalny tynk imitujący marmur, naturalny trawertyn lub postawić na pięknie połyskującą i subtelnie odbijającą światło fakturę wykonaną masą Perla Sabbia.

Dekoracyjna ściana w sypialni imitująca marmur

Efekt marmuru na ścianie w sypialni uzyskasz dzięki tynkowi dekoracyjnemu Stiuk Wenecki. Możesz zdecydować się na wykończenie satynowe, błyszczące lub intensywnie błyszczące, dzięki czemu masz duże pole do popisu w tworzeniu całej aranżacji. Pamiętaj, że marmurową ścianę możesz mieć w dowolnym kolorze – wystarczy, że do Stiuku Weneckiego dodasz wybrany Pigment Barwiący MAGNAT.

Zobacz kolory PIGMENTÓW BARWIĄCYCH MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/pigment/pigment-barwiacy-magnat-style,18.html

Do ściany ozdobionej Stiukiem Weneckim w satynowej odsłonie świetnie pasować będą dodatki i dekoracje wykonane z błyszczących materiałów oraz meble z połyskiem. Błyszcząca lub intensywnie błyszcząca marmurowa ściana w sypialni będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której główną rolę odgrywają elementy i detale o oryginalnej, ciekawej fakturze.

Tynk Stiuk Wenecki w sypialni

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/stiuk-wenecki-magnat-style,89.html

Dekoracyjna ściana za łóżkiem

Ściana za łóżkiem w sypialni jest bardzo istotnym elementem w całej aranżacji a jej dekoracja powinna być przemyślana i dopasowana nie tylko do mebli, ale również dodatków, ozdób czy lamp. Marząc o klimatycznej, romantycznej sypialni zdecyduj się na ozdobienie ściany za łóżkiem farbą Perla Sabbia, która stworzy powłokę subtelnie połyskującą i odbijającą światło.

Błyszcząca ściana w sypialni to świetna propozycja dla miłośników nowoczesnej elegancji i niebanalnych rozwiązań. Tynk Perla Sabbia z dekoracyjnym perłowym piaskiem może mieć dowolny kolor – od szlachetnego złota i srebra po eleganckie czerwienie czy dostojne szarości.

Tynk Perla Sabbia na ścianie w sypialni

Sprawdź cenę PERLA SABBIA ZŁOTA MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/perla-sabbia-magnat-style-zloto-1l,83.html

Trawertyn na ścianie w sypialni

Tynk dekoracyjny Trawertyn MAGNAT Style to produkt do dekoracji ścian, po który powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy secesyjnych klimatów. Pozwoli on na wykonanie oryginalnej faktury na ścianie, imitującej naturalny kamień – z jego charakterystycznymi wżerami, ubytkami i przebarwieniami.

Dekoracyjna ściana w sypialni, która przypomina naturalny kamień sprawi, że wnętrze będzie zarówno eleganckie, jak i przytulne.
Jeśli chcesz mieć ścianę w sypialni ozdobioną Trawertynem wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie produkty i narzędzia malarskie – samodzielne wykonanie faktury nie sprawi ci problemu, a z pewnością da wiele satysfakcji.

Tynk Trawertyn na ścianie w sypialni

Sprawdź cenę TRAWERTYNU MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/trawertyn-magnat-style,93.html

Zapisz