PORADNIK
ARANŻACJE
Jak ukryć nierówności na ścianie?
Jak ukryć nierówności na ścianie?
27 października 2016
Pergameno na ścianie opinie
Pergameno MAGNAT opinie
17 listopada 2016
POKAŻ WSZYSTKIE
Tynk ozdobny na ścianie w sypialni

Ściany w sypialni mają ogromny potencjał aranżacyjny, który warto wykorzystać, by stworzyć niepowtarzalne i klimatyczne wnętrze, idealne do relaksu i wypoczynku. Jeśli chciałbyś mieć elegancką sypialnię urządzoną w nowoczesnym stylu, wykonaj dekorację ścienną przy użyciu wybranej farby strukturalnej MAGNAT.

Pomysłowych rozwiązań na dekoracyjną ścianę w sypialni jest wiele. Możesz zrobić oryginalny tynk imitujący marmur, naturalny trawertyn lub postawić na pięknie połyskującą i subtelnie odbijającą światło fakturę wykonaną masą Perla Sabbia.

Dekoracyjna ściana w sypialni imitująca marmur

Efekt marmuru na ścianie w sypialni uzyskasz dzięki tynkowi dekoracyjnemu Stiuk Wenecki. Możesz zdecydować się na wykończenie satynowe, błyszczące lub intensywnie błyszczące, dzięki czemu masz duże pole do popisu w tworzeniu całej aranżacji. Pamiętaj, że marmurową ścianę możesz mieć w dowolnym kolorze – wystarczy, że do Stiuku Weneckiego dodasz wybrany Pigment Barwiący MAGNAT.

Zobacz kolory PIGMENTÓW BARWIĄCYCH MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/pigment/pigment-barwiacy-magnat-style,18.html

Do ściany ozdobionej Stiukiem Weneckim w satynowej odsłonie świetnie pasować będą dodatki i dekoracje wykonane z błyszczących materiałów oraz meble z połyskiem. Błyszcząca lub intensywnie błyszcząca marmurowa ściana w sypialni będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której główną rolę odgrywają elementy i detale o oryginalnej, ciekawej fakturze.

Tynk Stiuk Wenecki w sypialni

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/stiuk-wenecki-magnat-style,89.html

Dekoracyjna ściana za łóżkiem

Ściana za łóżkiem w sypialni jest bardzo istotnym elementem w całej aranżacji a jej dekoracja powinna być przemyślana i dopasowana nie tylko do mebli, ale również dodatków, ozdób czy lamp. Marząc o klimatycznej, romantycznej sypialni zdecyduj się na ozdobienie ściany za łóżkiem farbą Perla Sabbia, która stworzy powłokę subtelnie połyskującą i odbijającą światło.

Błyszcząca ściana w sypialni to świetna propozycja dla miłośników nowoczesnej elegancji i niebanalnych rozwiązań. Tynk Perla Sabbia z dekoracyjnym perłowym piaskiem może mieć dowolny kolor – od szlachetnego złota i srebra po eleganckie czerwienie czy dostojne szarości.

Tynk Perla Sabbia na ścianie w sypialni

Sprawdź cenę PERLA SABBIA ZŁOTA MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/perla-sabbia-magnat-style-zloto-1l,83.html

Trawertyn na ścianie w sypialni

Tynk dekoracyjny Trawertyn MAGNAT Style to produkt do dekoracji ścian, po który powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy secesyjnych klimatów. Pozwoli on na wykonanie oryginalnej faktury na ścianie, imitującej naturalny kamień – z jego charakterystycznymi wżerami, ubytkami i przebarwieniami.

Dekoracyjna ściana w sypialni, która przypomina naturalny kamień sprawi, że wnętrze będzie zarówno eleganckie, jak i przytulne.
Jeśli chcesz mieć ścianę w sypialni ozdobioną Trawertynem wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie produkty i narzędzia malarskie – samodzielne wykonanie faktury nie sprawi ci problemu, a z pewnością da wiele satysfakcji.

Tynk Trawertyn na ścianie w sypialni

Sprawdź cenę TRAWERTYNU MAGNAT STYLE https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/trawertyn-magnat-style,93.html

Zapisz