PORADNIK
ARANŻACJE
Efekt marmuru na ścianie
23 maja 2017
Modne pomysły na dekorację ścian w kuchni
26 lipca 2017
POKAŻ WSZYSTKIE
Beton na ścianie w salonie

Surowy beton na ścianie to sposób na stworzenie oryginalnej aranżacji nie tylko w stylu industrialnym. Można go wykorzystać również w nowoczesnych wnętrzach i zestawić z wieloma kolorami. Nie masz pomysłu na ciekawą dekorację ścian w swoim domu? Zobacz nasze propozycje na wnętrza, w których główną rolę odgrywa surowy beton!

Betonowa ściana coraz częściej pojawia się w naszych domach i stanowi główny element wielu aranżacji. Z czym połączyć szary odcień betonu i z jakimi kolorami go zestawić, aby uzyskać niepowtarzalny efekt?

Szary beton na ścianie w nowoczesnym wnętrzu

Jakie kolory warto zestawić z betonową ścianą? Z pewnością z tymi neutralnymi i najbardziej ponadczasowymi – czernią i bielą. To propozycja dla osób lubiących wnętrza nowoczesne, eleganckie i klasyczne.

Szara betonowa dekoracja ścienna dobrze komponuje się również w połączeniu z różnymi pastelowymi kolorami i beżami. Bezpiecznie jest zestawić ją z odcieniem kości słoniowej, pudrowym różem czy delikatną zielenią. W tym przypadku łatwo jest jednak uzyskać nieprzyjemny efekt monotonii – należy więc zadbać o odpowiednie dodatki w mocniejszych kolorach lub przykuwających wyglądem kształtach.

Beton na ścianie w domu

Sprawdź cenę TYNKU DEKORACYJNEGO BETON https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-beton

Prawdziwym hitem w aranżacji wnętrz jest beton na ścianie w otoczeniu mocnych, wręcz krzykliwych kolorów – intensywne odcienie czerwieni, fioletu, zieleni czy żółci w towarzystwie szarego betonu wywołują niesamowity efekt!

Beton na ścianie w salonie

Beton na ścianie w sypialni

Zobacz też:

JAK ZROBIĆ BETONOWĄ ŚCIANĘ http://beton-magnat.pl/instrukcja/

BETON MAGNAT FILM http://dekoracje-scian.com.pl/beton-magnat-film/